Baza wiedzy


O kłamstwach w CV na polskim rynku pracy

Dyrektor Zarządzający IBBC Group, Bartosz Pastuszka omawia raport "Kłamstwa w CV na polskim rynku pracy" oraz przybliża tematykę usługi Background Screening.

Wielu kandydatów, chcąc zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacji, wysyła CV zawierające nieprawdziwe informacje. Pracodawcy muszą uważać - zatrudnienie takich osób zwykle oznacza straty finansowe. Obejrzyj wypowiedź na portalu Interia: http://bit.ly/1NN5ff9 

Background Screening Service przypomina, że najlepszą metodą wykrywania kłamstw w CV kandydatów jest usługa weryfikacji życiorysu zwana background screening, background check lub pre-employment screening. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z procesem weryfikacji: jak działa cały proces, kto powinien być sprawdzany, jakie uwarunkowania prawne są w Polsce, czy realizować to wewnętrznie czy może powierzyć to firmie zewnętrznej, po co jest platforma online do weryfikacji itp..

 

Background Screening Service

+48 22 203 53 71

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

...